Centrum Badań DNA

Centrum Badań DNA, to ośrodek badawczo-diagnostyczny, którego celem jest wdrażanie i oferowanie nowoczesnych technologii w zakresie analiz DNA, a tym samym wprowadzenie na rynek najnowocześniejszej diagnostyki medycznej. Centrum Badań DNA prowadzi własne prace badawcze i współpracuje z wieloma ośrodkami i instytucjami naukowymi i diagnostycznymi z całego świata.

Testy i badania genetyczne

Centrum Badań DNA poleca szeroką gamę testów i paneli diagnostycznych, wspierających lekarzy w stawianiu trafnych diagnoz oraz umożliwiających zastosowanie najskuteczniejszych metod profilaktyki i leczenia.

Więcej informacji

Laboratorium Genetyki Medycznej

NZOZ Laboratorium Genetyki Medycznej funkcjonuje przy Centrum Badań DNA i specjalizuje się w diagnostyce genetycznej: chorób i predyspozycji genetycznych, infekcji mikrobiologicznych, identyfikacji osobniczej i ustalania pokrewieństwa

Więcej informacji

Diagnostyka weterynaryjna

Posiadamy nowoczesne laboratorium, które skupia się na szeroko rozumianej diagnostyce weterynaryjnej. W naszej pracy stawiamy na jakość i terminowość. Dążymy do tego aby wprowadzone przez nas rozwiązania i testy ułatwiały codzienną pracę lekarzy weterynarii i hodowców.

Więcej informacji

Usługi medyczne

Prowadzimy własne prace badawcze i współpracuje z wieloma ośrodkami i instytucjami naukowymi i diagnostycznymi z całego świata. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i metody badawcze oraz gwarantujemy najwyższy, światowy poziom oferowanych usług.

Więcej informacji

DIAGNOSTYKA CHORÓB ODKLESZCZOWYCH

TESTY NA KORONAWIRUSA SARS-Cov-2 (COVID-19)

Badania wykorzystywane w celu wykrywania koronawirusa COVID-19 to zgodnie z zalecaniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) testy genetyczne przeprowadzane metodą RT-PCR i pomocnicze proste testy serologiczne, których wynik można uzyskać już po kilkunastu minutach. Do wykrywania koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 wykorzystuje się proste badania serologiczne (immunologiczne) z pobranej z palca krwi oraz skomplikowane badania genetyczne.