Specjalnie dla pracodawców, samorządów oraz klubów i organizacji sportowych przygotowaliśmy specjalny program, którego celem jest wykonanie badań pracowników przed powrotem do pracy. Od marca Wykonaliśmy już kilka tysięcy testów dla firm oraz dla najlepszych polskich sportowców, w tym Mistrzów Świata w Piłce Siatkowej, reprezentacji polskich siatkarek oraz prawie 200 reprezentantów Polskiej Kadry Olimpijskiej.

W ramach programu proponujemy:

1. Badanie pracowników:

a/ Testy RT PCR w celu diagnostyki - zakażenia koronawirusem SARS CoV-2
b/ Testy serologiczne - badanie przeciwciał w identyfikacji osób uodpornionych,
c/ Porada online w przypadku wyników dodatnich lub pytań przed lub po badaniu.
d/ Doradztwo medyczne w przypadku wystąpienia zakażenia w firmie.
e/ Pobranie materiału biologicznego w wyznaczonym miejscu lub na terenie Centrum Badań DNA w Poznaniu.


Naszym celem jest wsparcie w wypracowaniu bezpiecznej ścieżki powrotu pracowników do stacjonarnej pracy i wsparciu ciągłości działania przedsiębiorstw. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w przeprowadzeniu tego tupu działań w małych i średnich firmach, jak i korporacjach, które zatrudniają setki i tysiące pracowników. Posiadamy zespoły mobilne, które mogą pobierać materiał biologiczny (wymazy) we wskazanym miejscu lub na terenie Centrum Badań DNA w Poznaniu.

Testy genetyczne - RT PCR w celu zdiagnozowania zakażenia:

• Metodą stosowaną jest badanie molekularne RT PCR, zalecane do diagnostyki koronawirusa SARS CoV-2 przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) oraz  Konsultanta Krajowego w dziedzinie mikrobiologii lekarskiej i Krajową Radę Diagnostów Laboratoryjnych.
• Test wykonywany jest z wymazu z tylnej ściany gardła i nosa.

Badana poziomu przeciwciał IgG ELISA:

• Poziom przeciwciał wskazujących na potencjalne przechorowanie COVID 19 oznaczany jest metodą ELISA. W odróżnieniu od szybkich testów „kasetkowych”, badanie metodą ELISA charakteryzuje się wysoką czułością i swoistością, i jest jedynym rekomendowanym badaniem serologicznym.
• Do wykonania badania potrzebne są 2 ml krwi.

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta - tel. 509 658 006, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mistrzowie Świata w Piłce Siatkowej Wilfredo Leon i Fabian Drzyzga podczas badań prowadzonych przez zespół Centrum Badań DNA w Spale.